26.07.2017

Головна » 2015 » Червень » 16 » Літературно-музична композиція "Ми – майбутнє твоє, Україно!"
Літературно-музична композиція "Ми – майбутнє твоє, Україно!"

На завершення роботи в таборі 15 червня була проведена літературно-музична композиція "Ми – майбутнє твоє, Україно!", адже всі свої досягнення учні школи присвятили рідному селу, рідній країні.

Літературне свято було підготовлене завдяки учителям: Банах О.М., Галущак І.Я., Ронік Н.Я. Зал був повен і щирими оплесками зустрічав учасників свята.

Концерт розпочали із хвилини мовчання. Учні приємно вразили глядачів сценкою «Коса –дівоча краса», розповідали про народні обереги, декламували вірші, співали молитви за Україну, за світле майбутнє та кращу долю для нашої землі.

На завершення заходу директор  подякувала всім його учасникам і побажала дітям здійснення мрій та весело провести канікули, а всім гостям свята — добра, злагоди, миру і добробуту в нашій державі.

Переглядів: 80 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2015  »