22.11.2017

Головна » 2017 » Червень » 19 » Звіт про роботу пришкільного літнього табору "Сучасник"
Звіт про роботу пришкільного літнього табору "Сучасник"

Пришкільний табір відпочинку «Сучасник» з денним перебуванням дітей працював при Завалівській ЗОШ І-ІІІ ст.з 29 травня по 12 червня 2017 року. У таборі відпочивало 60 дітей , учнів 5-8 ,10 класів нашої школи. Начальником табору була Банах Оксана Миколаївна, заступник директора з виховної роботи. Вихователями працювали класні керівники відповідних класів. У виховному процесі пришкільного табору брали участь педагог-організатор – Ронік Н.Я, вчитель фізкультури – Суперата С.Р. військовий керівник Боїла Я.С,

Вчитель географії Фуч М.В. та історії Кифор Н.Р.

Завданнями забезпечення повноцінного літнього відпочинку в пришкільному таборі були:

• створення у дітей хорошого емоційного настрою, привнесення почуття романтики в повсякденне життя; • виховання національно-патріотичних громадянських якостей і почуттів; • виявлення інтересів, захоплень дітей, розвиток бажання отримати нові знання, вміння, навички; • навчання дітей діяти у колективі; залучення до трудових справ на користь і радість оточуючих.

Організація відпочинку передбачає різноманітність вибору заходів, можливість кожного вихованця задовольнити свої потреби. Всі види виховної діяльності в таборі здійснюються відповідно до плану роботи табору . Все це висвітлювалося на спеціальному стенді.

Кожен день мав своє спрямування і свою назву. Щоранку на лінійці вихованці виконували гімн України , знайомились з планом роботи на день, а також короткою інформацією до теми дня. Після лінійки проводилась фізкультхвилинка.

Вівся фоторепортаж подій .

Всі діти поділені на 5 чот .відповідно до класів.

Кожна чота мала свою назву, девіз, емблему. Особлива увага приділялась організаційно-громадській діяльності: презентації чот, виконання доручень, самостійний розподіл різних видів робіт, участь у проведенні заходів, у підведенні підсумків різних конкурсів.

Кожен день приносив безліч нових вражень, нових відкриттів.

Згідно плану роботи табору кожна чота проводила захід національно-патріотичного спрямування . Чота 5 класу – прославляла заслуженого керівника гуцульського ансамблю пісні і танцю Івана Легкого, 6 класу – «Коса – дівоча краса», 7 класу – « Пам’яті чотаря Івана Балюка», 8 класу – мітинг до вшанування героїв АТО.

Було проведено екскурсії в Романову долину, до лісових джерел, до шкільної кімнати народознавства, «Сокільський вишкіл», конкурси малюнків на асфальті , конкурси-виставки стінгазет, вікторини про державну та національну символіку, на правову та історичну тематику, про безпеку життєдіяльності, спортивні та спортивно-військові змагання, дискотеки, карооке.

Щонеділі діти відвідували Богослужіння.

Переглядів: 70 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2017  »