25.07.2017

Головна » 2015 » Червень » 10 » Життєві миттєвості табору!!!
Життєві миттєвості табору!!!

Сильним поштовхом до вміння міркувати, висловлювати свою думку, аналізувати явища є написання заміток до газети. У конкурсі на кращу замітку перемогла замітка

учениці 6 класу Луців Юлії під назвою «Життєві миттєвості табору!!!»

«Життєві миттєвості табору!!!»

Пролунав шкільний дзвоник, який був останній для випускників нашої школи. Однак із закінченням навчального року шкільне життя продовжує вирувати. Шкільні уроки, домашні завдання та контрольні роботи у моїй рідній Завалівській школі замінив табір відпочинку «Мальви». 20 учнів з різних класів беруть активну участь у роботі табору.

Під керівництвом наших педагогів – Галущак Ірини Ярославівни, Ронік Нелі Ярославівни, Банах Оксани Миколаївни, Дуркало Любові Богданівни, Суперати Світлани Романівни, Фуч Марії Володимирівни, Фуч Марії Іванівни, а також директора школи Іванців Надії Ярославівни проходять змістовні заняття та цікаві вікторини. Кожен з учнів має можливість дізнатись щось нове, поповнити свій багаж знань. Урізноманітнюють заняття в таборі конкурси на виявлення знавців рідної мови та пізнавальні ігри, які збагачують словниковий запас учнів та дають змогу краще підготуватися до наступного навчального року. Нікого з учасників табору не залишили байдужими переглянуті навчальні фільми з розвитку мови, а також документальні стрічки про історію України.

Не довго, зате успішно працює наш табір. Кожного дня, з дев’ятої ранку до тринадцятої години дня проходять заняття, на яких ми дізнаємось багато цікавого. А ще для учасників табору заплановані екскурсії та відвідування історичних місць. І хоч до завершення роботи табору ще є час, вже тепер відбувається підготовка до концерту, яким буде відзначено закінчення роботи табору. Патріотичні вірші, народні пісні та танці не залишать байдужими присутніх.

Переглядів: 76 | Додав: Адмін | Рейтинг: 3.0/1

«  Червень 2015  »