Головна » 2018 » Жовтень » 26 » «Завалівськими стежками Оксани Сенатович»
«Завалівськими стежками Оксани Сенатович»

Вже традиційно у першу неділю жовтня в Україні відзначають День Вчителя. Святкування теж не оминуло і наш заклад. Цей осінній день, надовго запам’ятається учням та вчителям Завалівської школи, які взяли участь у презентації книги про їхню випускницю, визначну українську поетесу, дитячу письменницю, перекладача Оксану Сенатович, - «Завалівськими стежками Оксани Сенатович», автором якої є вже всім добре відомий на Тернопільщині, Україні та за її межами своїми краєзнавчими дослідженнями краєзнавець - чудова людина, майстер своєї справи, вчитель математики і фізики, вчитель-методист, член Національної спілки краєзнавців України Чистух Володимир Ярославович.

У передмові до книжки її син, академік Національної академії наук України Іван Лучук відзначає: «Свої перші вагомі відзнаки письменниця отримала саме в Завалові – це були відмінний атестат і золота медаль. Підвалини світогляду зазвичай формуються у юнацькому віці, тож можна з певністю сказати, що світобачення Оксани Сенатович є також і «завалівським»... І далі: «Оригінальний доробок Оксани Сенатович належить до золотого фонду української літератури для дітей, займає своє гідне місце в історії української літератури, а сама письменниця, завдяки цілющим чарам свого поетичного слова, є наче доброю феєю нашого красного письменства. Фея на «завалівських» крилах перелітає повсякчас із гори Карачин на Кам'яну гору, і навспак, осяваючи простори нашого письменства».

Відкрила презентацію директор школи Корба Оксана Сергіївна, яка привітала усіх зі святом та представила автора книги. Зустріч проходила у теплій атмосфері. Усі присутні змогли переконатися, що поетичні рядки Оскани Сенатович, які прочитали учні 11 класу, це не просто красиво сказані слова, це справжня мозаїка думок, голосу, емоцій.

Автор поділилився із аудиторією цікавими фактами з біографії письменниці та своїми спогадами про історію написання книги. Присутні переглянули презентацію про Оксану Сенатович. А також виставку книг та поспілкувалися з автором.

Незабутні хвилини позитиву та гарного настрою всім присутнім подарували учні школи, у виконанні яких були і вірші, і душевні пісні.

Бажаємо Вам натхнення, Володимире Ярославовичу! Чекаємо на ваші роботи! Та завжди раді бачити Вас у нашій школі!

Переглядів: 51 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2018  »