26.07.2017

Головна » 2016 » Березень » 14 » Засідання міжшкільного методичного об'єднання вчителів математики при Завалівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

3 березня 2016 року відбулося засідання міжшкільного методичного об'єднання вчителів математики при Завалівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Були присутні вчителі математики Завалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чистух В.О.,Чистух В.Я., Носівської ЗОШ І-ІІ ступенів Гнида В.В., Коротницька М.М., Угринівської ЗОШ І-ІІ ступенів Думська Г.В. В роботі методоб'єднання взяли участь директор школи Корба О.C.,студентка-практикантка Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка Кубай Г.О. Присутні відвідали та обговорили математичний ранок "Історія числа П", який провів Чистух В.Я. з учнями 8 класу. Про шляхи формування компетентностeй учнів в процесі навчання математики засобами міжпредметної інтеграції розповів Чистух В.Я. Він поділився досвідом проведення інтегрованих уроків. Присутні ознайомилися з конспектом такого уроку з алгебри у 9 класі на тему "Про Івана Франка на уроці математики". Повторення і систематизація знань по темі "Елементи прикладної математики." Урок буде проведено в кінці вивчення цієї теми.

Переглядів: 44 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2016  »