П`ятниця

Головна » 2019 » Січень » 10 » "Замість ялинки - зимовий букет"
"Замість ялинки - зимовий букет"

12 грудня 2018 року  проведено шкільну виставку – конкурс «Замість ялинки - зимовий букет». З метою пропаганди серед учнів бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнівської молоді, формування практичних умінь та навичок з виготовлення новорічних композицій, подарунків, ялинкових прикрас, виробів декоративно - прикладного мистецтва, які символізують та відображають регіональні традиції в народній творчості, відродження традицій у виготовленні народної іграшки, дідухів, різдвяної атрибутики як частки матеріальної і духовної культури народу. У конкурсі взяли участь 1-11 класи в номінаціях «Новорічна композиція», «Український сувенір», «Дідух, різдвяна атрибутика».

Кожен клас запропонував свою невеличку новорічну казку... . Діти підготували не тільки композиції, а також захист до своїх композицій. Хто-вірш, а хто-пісню. За висновком журі, всі композиції відображали святковий настрій та мали новорічне спрямування.

Кращі роботи були представлені на районний конкурс – виставку, яка відбулася в центрі дитячої та юнацької творчості.

Переглядів: 4 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2019  »