Головна » 2015 » Березень » 4 » Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО
Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні та річниці Майдану «Героям-слава!»
    Події останніх місяців 2013 року початок 2014 року перетворилися у справжню національну стихію, в якій передався найтонший подих душі нашого народу. Пробудилася  приспана роками національна свідомість людей.
    Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі.
20 січня 2015 року у стінах Завалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено лінійку-реквієм, приурочено пам'яті героїв Небесної сотні. Кожен із них мав свою сім'ю, батьків, друзів, захоплення,свої симпатії і невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну.

Під прапором стояли - під прапором спочили...

Прийми, о Господи, своїх синів!

За України волю їх убили

В шалений жар тривожних днів.

Зворушливими словами лінійку розпочала директор школи Іванців Н.Я., учні - десятикласники звернулися зі словами скорботи до присутніх, щоб, низько схиливши голови, вшанувати пам'ять людей різного віку, яких було вбито у мирний час ХХІ століття.

Велике враження на усіх справив виступ місцевого пароха о. Михайла Демиди, який був учасником Майдану взимку 2014 року.

О. Михайло відслужив панахиду за Героїв Небесної сотні та загиблих воїнів АТО. Під мелодію гімну Майдану "Пливе кача" з рук у руки передавалася свічка - священний вогонь частинки вічного. У вестибюлі школи  оформлено стенд «Небесна Сотня. Герої не вмирають!»

Матеріал підготувала учениця 11 класу Завалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дуркало Ольга

Переглядів: 185 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2015  »