22.11.2017

Головна » 2015 » Червень » 16 » Вручення свідоцтв про базову середню освіту учням 9 класу!
Вручення свідоцтв про базову середню освіту учням 9 класу!

16 червня відбулося урочисте вручення свідоцтв про базову середню освіту. Цього року школу закінчило 9 дев’ятикласників. Вітаємо Шпак Надію, яка отримала свідоцтво з відзнакою. За          високі досягнення з української мови та біології  Надія  була нагороджені грамотами. Зі словами подяки вона звернулася до всіх присутніх.
 Учнів привітали  заступник директора з навчально-виховної роботи Фуч Марія Володимирівна та класний керівник Дуркало Люба Богданівна.
 Усі учні були в піднесеному настрої. Кожен з них розумів, що сьогодні було подолано чергову важливу сходинку життя.
 Частина випускників сміливо зробить крок за поріг школи і продовжить освіту в училищі, технікумі, коледжі… Але більшість з них повернеться до школи і продовжить навчання в 10-му класі. Але  це вже буде зовсім інша історія, інші класи.
Тому в сьогоднішньому святі переплелись радість закінчення середньої школи та смуток розставання.
    Бажаємо всім випускникам зробити правильний вибір та гарно відпочити на літніх канікулах!!!

Переглядів: 198 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2015  »