25.07.2017

Головна » 2015 » Червень » 15 » Вітаємо з перемогою Чистуха Володимира Ярославовича!
Вітаємо з перемогою Чистуха Володимира Ярославовича!

Вже чотирнадцять років столичне видавництво «Шкільний світ» проводить Всеукраїнський огляд-конкурс «Панорама творчих уроків», мета якого популяризувати найкращий педагогічний досвід серед освітян України. Цього року він проводився під девізом: «Я – віртуоз у викладанні предмета».

Участь у  ньому взяли близько шестисот педагогів, з них 36 – з Тернопільщини. Компетентне журі, до складу якого крім працівників редакцій видавництва входили представники Міністерства освіти і науки України, а також Національної академії педагогічних наук України, підвели підсумки по кожному навчальному предмету шкільного курсу.

Переможцем у номінації «Фізика» визнано вчителя Завалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чистуха Володимира Ярославовича. До речі, вже вчетверте. До того йому вдавалося перемагати в названому конкурсі у 2008 (математика), 2009 (фізика) та 2014 (математика) роках.

Дуже приємно, що саме в нашій школі працює учитель, який не тільки навчає, але в якого можна і повчитися.  Отож, щиро вітаємо Володимира Ярославовича  з перемогою та бажаємо нових творчих знахідок та впевнених перемог!!!

Переглядів: 92 | Додав: Адмін | Рейтинг: 2.0/1
Приєднуюсь до привітань