25.07.2017

Головна » 2015 » Червень » 3 » ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР - 2015!
ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР - 2015!

30 ТРАВНЯ в Завалівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся "Випускний вечір-2015". Кожен випускник, з радістю згадує ті чудові дні коли він лише почав ходити в школу. Напевно, кожен пам'ятає і свою першу вчительку, і перше кохання і першу п'ятірку в щоденнику. Як же це все прекрасно! За роки навчання всі подорослішали. Не впізнати скромну сусідку по парті, вечірнє плаття і завиті локони перетворили її на принцесу. Ну, а хлопчиська, тепер вони, як ніколи готові здійснювати достойні подвиги.

І ось нарешті прийшов той довгожданий день про яке мріє кожен школяр — випускний вечір. Це свято повинне запам'ятатися на все життя. У житті кожного учня настає момент розставання зі своїми вчителями. Останній урок в школі, останній дзвінок, і ось довгожданий випускний.

Перегортаючи календар, день за днем , випускники з хвилюванням чекають цього довгожданого випускного вечора.  Всі випускники дивляться на все що довкола відбувається вже дорослими очима. Вони вже не ті хлопчиська і дівчата, які колись йшли в перший клас, не знаючи чого їм чекати. Це вже люди, що сповна відбулися, які готові розвиватися і зростати по життю. На цьому етапі вони вже починають замислюватися про кар'єру і про сім'ю. Але цей день вони згадуватимуть як один з перших кроків в доросле життя.

Випускний вечір запам'ятовується на все життя, і необхідно щоб він запам’ятався, яскравим моментом у житті.

Переглядів: 121 | Додав: Адмін | Рейтинг: 1.0/1

«  Червень 2015  »