26.07.2017

Головна » 2016 » Лютий » 25 » Усний журнал «Вічний живий голос", присвячений творчості Лесі Українки
Усний журнал «Вічний живий голос", присвячений творчості Лесі Українки

25 лютого учні 2-4 класів  разом з вчителями підготували та провели  усний журнал «Вічний живий голос», присвячений творчості Лесі Українки. На святі були присутні вчителі, батьки, діти нашої школи. Учасника свята старались донести до глядачів багатство творчості Лесі Українки. Школярі поповнили свої знання про життєвий і творчий шлях поетеси, продекламували її поезії: «Надія», «Вишеньки черешеньки», «Весна» та інші. Підготували сценку за віршем Л. Українки «Мамо іде вже зима». Переглянули презентацію про життя і творчість поетеси. На святі звучали українські пісні та виконувались запальні українські танці. І на завершення дівчата 4 класу сплели вінок пам’яті Лесі Українки.

Переглядів: 50 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2016  »