Понеділок
17.12.2018

Головна » 2018 » Листопад » 23 » Тиждень початкової школи!
Тиждень початкової школи!

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи  з 22 по 28 жовтня 2018 р. Конкурси, ігри, змагання, екскурсії, розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Розпочався  тиждень  урочистою  лінійкою, на  якій  діти  познайомилися  з  планом   проведення А також були нагородженні переможці, які брали участь у Міжнародному природничому інтелектуальному конкурсі «Колосок 2018». 30 учнів отримали золоті сертифікати.Переможцям ми бажаємо навчатися із задоволенням, досягати найвищих вершин у всіх видах навчальної діяльності.

Другого дня  пройшла виставка "Осіння фантазія", де брали участь композиціі' з природнього матеріалу виготовлені руками батьків та учями школи.  Діти, батьки та педагоги сміливо використовували різні дари осені для створення неповторних, оригінальних, осінніх композицій, наповнюючи навчальний соковитими фарбами і тим самим створюючи в ньому затишок і гарний настрій. Ми щиро вдячні всім батькам!

Наступного дня відбулася посвята в Соколята учнів другого класу. Діти знайомилися з структурою організації, її планами, вивчали правила соколят. А головне- познайомилися з цікавими сторінками історії.  Саме дійство пройшло у дусі козацьких забав. Діти співали, малювали, заплітали на швидкість косу, брали участь в спортивних змаганнях. А також змагалися у історичному конкурсі. На завершення свята дали клятву дотримуватися заповідей соколят, берегти здобуте у важкій боротьбі і стати справжніми патріотами своєї держави.

Щастя-дивна річ!... Коли воно поруч, ми його не помічаємо, коли ми його роздаємо-його стає більше!... Історія про те, як 1 клас щастям ділився!!! Свято казки в початковій школі – це завжди феєрична, сповнена яскравих барв дивовижних персонажів вистава. У святково прибраній залі панувала особлива атмосфера тепла і затишку. Із захопленням зал спостерігав події казки «На новий лад». Казка була поставлена з музичним супроводом. На сцені була справжня дружна сім’я. Краси та неповторності додали дивовижні костюми казкових героїв, декорації та чітка, виразна мова дітей. Пісні, вірші та таночки радували майстерністю виконання присутніх у залі глядачів. Діти вели себе на сцені невимушено, артистично, як справжні актори. Глядачі були задоволені та підтримували маленьких акторів бурхливими оплесками. Свято подарувало і артистам, і глядачам багато радості та веселого настрою залишило незабутні враження у маленьких артистів.

Фінальним акордом тижня для всіх учнів початкових класів стало Свято краси, таланту, чарівності та  грації "Міс Золота Осінь-2018". За перемогу, перед повністю заповненим святковим залом, змагались 10 дівчаток 3-4 класу.

Але на те він і конкурс, що для перемоги мало красиво виглядати — дівчатам потрібно було продемонструвати свої творчі уміння, показати які вони господині вдома, блиснути інтелектом та умінням вирішити різноманітні життєві ситуації. Окрім того, підтримати конкурсанток мали змогу і їх класи — виступ кожного зараховувався до загального заліку. Кожен конкурс оцінювало почесне журі.

Першим випробуванням для дівчат була розповідь про себе. Учасниці повинні були оригінально і цікаво представити себе за допомогою пісні, інсценівки або декламації віршів. Другим етапом був конкурс «Жіноча сумочка». Конкурсантки довели, що вони є справжніми леді і знають, що носить дівчина в своїй сумочці. В третьому конкурсі – «Моє хобі»- дівчата розкривали свої таланти: демонстрували саморобні сукні, співали, танцювали, демонстрували страви, приготовлені власноруч. Четвертим етапом був конкурс «Осіння ерудиція». Учасниці отримали питання, на які потрібно було відповісти і бажано з гумором. У п’ятому конкурсі під назвою «Справжня господиня» дівчата розкривали свої здібності і вміння готувати страви. Останнім і вирішальним став конкурс «Осіннє Дефіле». Конкурсантки відчули себе справжніми моделями, проявляючи граціозність і жіночність.

А між конкурсами виступала команда хлопців з 3-4 класу, яка додавала дівчатам впевненості і надихала на виступи. Усі учасниці настільки неперевершено себе презентували, що члени журі просто не могли визначитися із вибором переможниці. Та, все ж таки, кожна з дівчат отримала  свій титул краси!.

Висловлюємо подяку нашим батькам учнів Завалівської початкової школи за розуміння, підтримку, креативність та розкриття талантів у своїх дітей. Ми чекаємо вас у школі і завжди відкриті для спілкування!

Переглядів: 18 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2018  »