Субота
21.04.2018

Головна » 2017 » Листопад » 29 » Тиждень початкової школи
Тиждень початкової школи

З 23.10. по 27.10 в школі проходив тиждень початкової школи.

Розпочався тиждень організаційною лінійкою, на якій учні познайомилися з планом проведення тижня та були налаштовані на творчий підхід до отриманих завдань та активну участь у всіх запланованих заходах.  На протязі тижня школярі подорожували за такими напрямками: Понеділок – День моєї країни. Фуч М.І. підготувала чудовий ранок для учнів першого класу «Будьмо знайомі».Вівторок – День любові до природи Учнями організовно виставку робіт з природнього матеріалу.. Середа – День ерудитів. Відбулася зустріч у початковому кафе "Про все на світі: Що? Де? Коли? Як? Куди і Звідки?" Четвер – День талантів. "Посвятення другокласників у соколята"  П’ятниця – День здоров’я. Спортивні змагання на природі "Осінь-2017" між учнями 1-4 класів. Тиждень початкової школи ще раз переконує у тому, що дитяча творчість, мов кринична вода, яку черпаємо, а їй немає ні кінця, ні краю. Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела!

Переглядів: 42 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2017  »