Субота
25.11.2017

Головна » 2016 » Березень » 2 » Тиждень хімії в школі
Тиждень хімії в школі

З метою підвищення інтересу учнів до вивчення хімії та поглиблення знань з предмета з 29.02. по 04.03.2016р. у Завалівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив предметний тиждень хімії під керівництвом вчителя хімії Грабар О.М.  Під час тижня проведено  інформаційну хвилинку на тему: «Користь і шкода хімічних сполук»  для учнів10-11 класів та  «Плюси і мінуси побутової  хімії – чого більше» для учнів 7- 9 класів. Проведено вікторину: «Хімія в сільському господарстві». Переможці нагороджені грамотами

Учні виготовляли моделі молекул бензолу, амоніаку, метану, етилену, оцтової та стеаринової кислоти. Випустили рекламні стіннівки про значення хімії в нашому житті та алхімію як хімію Середньовіччя.

Підсумком тижня було проведення хімічного КВК: «Мандрівка королівством Хімія». Команди «Алхіміки» і «Юні хіміки» показали гарні знання у конкурсах «Задача», «Хімічні рівняння» та «Конкурс капітанів».

Хімічна наука цікава своєю експериментальною частиною. Для зацікавлення учнів були проведені учасниками гри  досліди: «Фараонові змії» та «Вулкан». Також учні з цікавістю під веселу музику очищували кухонну сіль від домішок залізних ошурок та піску. Умовою конкурсу було якомога швидше отримати чисту сіль. Представники обох команд швидко виконували своє завдання, але звичайно допомогла кмітливість. Менше води та більша концентрація солі у розчині зумовило швидку появу чистих кристаликів солі.

Повчальною та гумористичною була розіграна двома учнями німа сценка «Практична робота». Учасники команд називали помилки, яких непотрібно допускати під час виконання дослідів.

У конкурсі «Пантоміма» команди демонстрували за допомогою рухів різні типи реакції, інша команда відгадувала їх. Уболівальники відгадували ребуси. Учень 6 класу Кіс Юра прочитав реп про важливість хімії.

Підсумовуючи, можна сказати, що тиждень хімії пройшов змістовно та цікаво. Усі класи прийняли у ньому участь, особливо активні учні були заохочені високими балами.

Переглядів: 73 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2016  »