П`ятниця

Головна » 2015 » Червень » 3 » СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!
СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

29 травня Завалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів провела свято Останнього дзвоника – особливе та незабутнє для кожного школяра. Цей день не просто знаменує завершення навчального року. Це – подолання чергової сходинки на життєвому шляху.

На свято завітали гості: Туркевич Я.С. - директор школи 1981-1989 р.р. відмінник освіти, парох села Завалів о. Михайло Демида, методист Підгаєцького відділу освіти Симко М.Й.

На шкільній площадці вітали випускників  – дев’ятикласників й одинадцятикласників. Для багатьох із школярів останній дзвінок говорить про початок чудової, веселої та безтурботної пори – літніх канікул, а для цьогорічних випускників це справді останній шкільний передзвін.

Бажаємо усім школярам світлого й сонячного літа, гарного відпочинку, цікавих подорожей! Хай ці теплі місяці подарують вам нових друзів, неймовірні відкриття і гарний настрій!

Переглядів: 59 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2015  »