Субота
10.04.2021

Головна » 2018 » Березень » 2 » Міжнародний день рідної мови!
Міжнародний день рідної мови!

Говорити українською – важливо, модно і необхідно. Про це впевнено заявили учасники лінгвістичної гри «Мова наша калинова», яка відбулася у школі 21 лютого 2018 року. Вона була присвячена її величності Українській мові, щоб ще раз підкреслити, що те, чим ми повсякденно користуємося, те, чим оформлюємо свої думки, у що вливаємо емоції, є справжнім дивом, великим і прекрасним. Учні із захопленням спостерігали не тільки за ходом гри, але й мали можливість насолоджуватися танцями (кер. Галущак І.Я.), слухати гуморески, переглянути відеоматеріали про Міжнародний день рідної мови.

Конкурсантами були учні школи з 5 по 11 класи. Синій сектор - команда «Філологи», а жовтий - «Перлини України». Команди пройшли 9 етапів конкурсної програми, серед яких:

- «Візитка»;

- «Далі…Далі»;

- «Доповни приказку»;

- «Найкмітливіший»;

- «Прямо чи влучно?»;

- «Вболівальникам»

- «Я тобі, ти мені»

- «Творча»

- «До кожного серця.

За підсумками журі перемогу здобула команда «Філологи».

На завершення ведучі, учителі української мови та літератури, Банах О.М. та Корба О.С. усім побажали постійно полоти «сад з бур’янами», викорінюючи усі слова-паразити, щоб наша мова була чистою, мов сльоза.

Переглядів: 137 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2018  »