Субота
22.02.2020

Головна » 2019 » Травень » 17 » НЕЗАБУТНІ ЗУСТРІЧІ В ПРИКАРПАТСЬКОМУ КРАЇ!
НЕЗАБУТНІ ЗУСТРІЧІ В ПРИКАРПАТСЬКОМУ КРАЇ!

Отчий край… Відвідини місця, де народилися, зростали і звідки пішли у широкий світ, завжди зворушливі й пам’ятні. Й цьогоріч виявилася нагода побувати нам із сестрою у рідному селі, поклонитися могилам батьків, помолитися у церкві Святого Архистратига Михаїла, зустрітися з односельцями у Лисецькому народному домі, відвідати школи, у яких навчалися – Носівську І–ІІ і Завалівську І–ІІІ ступенів. А напередодні Дня вишиванки – поспілкувалися й з освітянами Підгаєччини у рамках районного науково-практичного семінару, що відбувався у Носівській школі. І нарешті «розвіртуалилися» із талановитим поетом-краянином Богданом Манюком.
Світлі враження й щемні відчуття переповнюють наші серця.
Щиро вдячні за ментальну гостинність і щедрість душ дорогих земляків! Особлива подяка за теплі слова й Благословення отцю Василеві, настоятелю місцевої парафії; завідувачці Лисецького народного дому, чудовій господині, громадській активістці Марії Юркевич і її співочому ансамблю; Михайлу Венгеру, директору Носівської школи, прекрасному педагогу-фахівцю, талановитому лідеру й щирому патріоту української освітянської справи; творчим яскравим педагогічним і учнівським колективам Носівської та Завалівської шкіл; методичному кабінету районного відділу освіти Підгаєччини за вміло організовані творчі зустрічі. Величезна подяка Марії Венгер і Ганні Комарницькій, учителькам Носівської школи, координаторкам і натхненницям чудових незабутніх заходів 13–15 травня 2019 року.
ЗІГРІТІ ТЕПЛОМ СЕРДЕЦЬ ДОРОГИХ КРАЯН! ВТІШЕНІ ЇХНЬОЮ УВАГОЮ ТА ПОВАГОЮ!
НАЗАВЖДИ ЗАЛИШАЄМО НАШУ ЛЮБОВ І ЩИРУ ВДЯЧНІСТЬ РІДНОМУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОМУ КРАЮ!

Галина Запорожченко

Переглядів: 87 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0