26.07.2017

Головна » 2016 » Травень » 26 » «Майстер-клас вчителя фізики. Позакласні заходи»
«Майстер-клас вчителя фізики. Позакласні заходи»

Під такою назвою нещодавно у видавництві «Підручники та посібники» вийшов з друку  посібник вчителя Завалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чистуха Володимира. У трьох його розділах «Фізики-генії», «Український віраж на космічній орбіті», «Цікава фізика» поміщені розгорнуті конспекти та сценарії позакласних заходів з фізики для учнів середніх та старших класів загальноосвітніх навчальних закладів.

До речі, це вже друга книжка тієї ж серії того ж автора. Два роки тому видрукуваний посібник «Майстер –клас вчителя математики. Нетрадиційні уроки та позакласні заходи».

Бажаємо Володимиру Ярославовичу  життєвої наснаги, міцного здоров'я, попутного вітру в усіх починаннях та незмінного успіху в усіх справах. Нехай шана людей, любов рідних і друзів зігрівають Вас.

Переглядів: 129 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2016  »