Субота
16.12.2017

Головна » 2017 » Березень » 8 » Літературно-музична композиція «Твоє життя, поезію, пісні довічно будуть пам’ятати люди»!

Урочистістю та глибоким патріотизмом була пронизана літературно-музична композиція «Твоє життя, поезію, пісні довічно будуть пам’ятати люди», яка  відбувся  25 лютого приурочена до дня народження Лесі Українки, Учні 6,11 класів з  вчителем української мови та літератури Дуркало Любою Богданівною  ознайомили усіх присутніх з творчістю великої поетеси, торкнулася ширше її життєвого шляху, співали пісні на слова Лесі Українки, провели інсценізацію уривків з творів. Біографія Лесі мелодійно перепліталася з декламацією її поетичних творів. Як зачаровуюче звучали такі до болю знайомі рядки: «Хто вам сказав, що я слабка», «Надія»,  «На шлях я вийшла ранньою весною». Весь захід був пронизаний легким сумом, присутнім у ліричній поезії, глибокою любов’ю до рідної землі. А легкий музичний супровід створював журливий, елегійний настрій, такий співзвучний з красою Лесиних віршів.

Переглядів: 36 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2017  »