Головна » 2015 » Березень » 20 » Флеш-моб «Молитва за Україну», присвяченого 150-річчю від дня народження Митрополита Андрея Шептицького

20 березня 2015 року в актовій залі Завалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбувся масовий захід – флеш-моб «Молитва за Україну», присвяченого 150-річчю від дня народження Митрополита Андрея Шептицького.

Флеш-моб проведено з метою формування в учнів почуття духовності та християнського світогляду , усвідомлення своєї відповідальності за долю народу і держави , вшанування пам’яті відданого релігійного діяча ХХ століття Митрополита Андрея Шептицького.

На розгляд учням було представлено сценарій «Апостол єдності». Його основою стали слова А. Шептицького:

«Тільки для Вас маю жити,-

для Вас цілим серцем і душею працювати, -

для Вас усе посвятити, -

ба, навіть за Вас, як цього треба буде, й життя своє віддати»

У виконанні учнів прозвучала «Молитва за Україну» на слова О. Кониського музику М. Лисенка.

Палій Андрій, який виконував роль А. Шептицького, прочитав уривок з молитви Митрополита Андрея Шептицького «За Україну і український нарід».

Учитель основ християнської етики Канюка Галина Володимирівна ознайомила усіх присутніх із презентацією «А. Шептицький у піднесенні національного життя на західно- українських землях»

Закінчився захід виконанням учнями пісні Петриненка «Господи помилуй нас».

Переглядів: 157 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2015  »