25.07.2017

Головна » 2015 » Червень » 6 » ЄВРОФЕСТ!!!
ЄВРОФЕСТ!!!

4 червня у Завалівській ЗОШ І-ІІІ ступенів школярі таботу та вчителі побували на екскурсії у країнах Європи – дізналися про культуру, традиції, звичаї, природу, традиційну кухню, навіть посмакували деякими стравами. І все це, не виходячи зі стін рідної школи, просто в актовій залі! Така чудова мандрівка стала можлива саме завдяки старанням самих учнів та вчителя географії Фуч М.В., які готували такий екскурс спеціально до відзначення Дня Європи. Присвячуючи цей захід Дню Європи, його назвали «Єврофест» і влаштували щось на зразок фестиваля – знайомства із країнами Євросоюзу. Цьогорічний захід мав вклив у себе фотопрезентацію та представлення національної страви. Діти підготувався – просто вжилися в образи тих представників країн, які представляли. Були змістовні презентації, розповіли про рідкісні цікавинки країн, звучала європейська музика, національні пісні. Пограли в ігри, конкурси, ознайомили із захопленнями, культурою, смаковими традиціями та уподобаннями.

Переглядів: 80 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2015  »