25.07.2017

Головна » 2015 » Березень » 4 » День рідної мови!!!
День рідної мови!!!

День рідної мови . І для багатьох українців - це свято вважається одним із найвагоміших, особливо, якщо розглядати його в контексті останніх політичних подій, які відбуваються в державі.

Мова – це необхідний атрибут становлення нації.  Як писав відомий український поет Володимир Сосюра: «Без мови немає народу, як сонця без сяйва тепла». І це дійсно так. Мова є тим чинником, який відрізняє один народ від іншого. Недаремно кажуть, що народ, який забуває свою мову, неминуче гине.

І поки народні депутати у стінах парламенту вирішують те, чи потрібна державі лише одна мова, чи може бути їх дві, чи потрібно носити вишиванки, чи вони принижують Верховну Раду, на місцях продовжують культивувати у серцях маленьких українців любов до рідної мови, до рідного слова, до рідної культури.

З нагоди свята всі  учні прийшли у вишиваних сорочках. Вишиванка – це не тільки патріотично, а і модно та красиво.

лютого 2015 року учні школи  могли сповна насолодитися красою українського слова, пісні.  А вишиванки вкотре довели, що українські дівчата таки найкрасивіші у світі.

Переглядів: 82 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2015  »