24.01.2018

Головна » 2015 » Червень » 06

5 червня у таборі "Мальви "відбулася літературна вікторина "Знавці рідної мови" . Змагалися дві команди - "Переможець " і "Читайлики". Діти школи взяли активну участь у грі, показали себе справжніми знавцями української мови. Вікторина була весела, цікава, захоплююча. Команди нагороджені призами від дирекції школи за активну участь у літературній вікторині.

Переглядів: 79 | Додав: Адмін | Дата: 06.06.2015 | Коментарі (0)

4 червня у Завалівській ЗОШ І-ІІІ ступенів школярі таботу та вчителі побували на екскурсії у країнах Європи – дізналися про культуру, традиції, звичаї, природу, традиційну кухню, навіть посмакували деякими стравами. І все це, не виходячи зі стін рідної школи, просто в актовій залі! Така чудова мандрівка стала можлива саме завдяки старанням самих учнів та вчителя географії Фуч М.В., які готували такий екскурс спеціально до відзначення Дня Європи. Присвячуючи цей захід Дню Європи, його назвали «Єврофест» і влаштували щось на зразок фестиваля – знайомства із країнами Євросоюзу. Цьогор ... Читати далі »

Переглядів: 92 | Додав: Адмін | Дата: 06.06.2015 | Коментарі (0)

«  Червень 2015  »