Головна
Реєстрація
Вхід
Субота
24.02.2018
21:07
Вітаю Вас Гість | RSS
                                 Завалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
                                  Підгаєцької районної ради Тернопільської області

Меню сайту

Шкільна країна ПК

Категорії розділу
Методична робота [0]

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 29

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Обдаровані діти 

.

Банк даних обдарованих дітей Завалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 2014-2015 навчальний рік № п/п Прізвище, ім’я, клас Напрям обдарованості по батькові учня інтелектуальний Спортивно-технічний Художньо-естетичний 1 Дуркало Ольга Володимирівна 11 + + 2. Никіль Соломія Михайлівна 11 + 3. Білецький Юрій Іванович 10 + 4. Побурко Володимир Богданович 10 + 5. Барбарич Назар Ярославович 10 + 6. Савчин Наталя Миколаївна 10 + 7. Волошин Анастасія Василівна 10 + 8 Шпак Надія Романівна 9 + 9. Шкрум Василь Ігорович 9 + 10. Галів Галина Дмитрівна 8 + 11 Моравський Василь Вікторович 8 + 12. Федорчук Христина Юріївна 8 + 13. Островська Анастасія Іванівна 8 + 14 Стуй Маряна Романівна 7 + 15 Бобецька Тетяна Михайлівна 7 + 16 Кубай Христина Андріївна 7 + 17 Луців Юлія Ігорівна 6 + 18 Стуй Тарас Романович 5 + 19 Кіс Юрій Ігорович 5 + 20 Суканець Віталій Васильович 5 + 21 Джула Вікторія Олегівна 4 + 22 Довжинська Вікторія Володимир 2 +

Призери і переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Луців Юлія учениця 9 класу

І місце - біології,

ІІ місце –географії та української мови і літератури,

ІІІ місце – історії та образотворчого мистецтва.

Антовіч Ісідора учениця 8 класу

І місце – географії та образотворчого мистецтва,

ІІІ місце – біології.

Галів Галина учениця 11 класу

ІІ місце – фізики,

ІІІ місце – математики та української мови і літератури.

Клюба Богдан учень 11 класу

ІІ місце – економіки і трудового навчання.

Стуй Мар’яна учениця 10 класу

ІІ місце – географії.

Хрущ Сніжана учениця 6 класу

ІІ місце – математики.

Фірак Василь учень 9 класу

ІІІ місце – інформатики.

Довжинський Назарій учень 10 класу

ІІІ місце – інформатики.

Мордонь Якуб учень 8 класу

ІІ місце – англійської мови.

Кубай Христина учениця 10 класу

І місце – трудового навчання.

Клюба Любомир учень 8 класу

ІІІ місце - трудового навчання


Годинник

Вхід на сайт

Погода

Пошук

Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Архів записів

Друзі сайту
  • Підгаєцький методичний кабінет
  • Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти
  • \n
  • Міністерство освіти і науки України
  • \n
  • Тернопільська обласна державна адміністрація
  • \n
  • Тернопільська обласна рада професійних профспілок
  • \n
  • Підгаєцька районна державна адміністрація

  • Кошик
    Ваш кошик порожній

    Copyright MyCorp © 2018
    Створити безкоштовний сайт на uCoz