Неділя
22.10.2017

ММО

У 2014-2015 н.р. в школі працювали такі методичні об’єднання:

- ММО учителів української мови та літератури і математики;

- ШМО вчителів початкових класів та класних керівників 5-11 класів.

ММО вчителів математики працювало над проблемою «Виховання в учнів інтересу до вивчення математики, підвищення рівня компетентності школярів в галузі математичних та забезпечення умов для досягнення кожним учнем практичної компетентності». З цією метою проведено 4 засідання МО, на яких обговорено МР про викладання математики у новому навчальному році, підсумки ЗНО з математики.Проведено круглий стіл «Розвиток креативного потенціалу учнів на уроках математики». Вчителі математики ділилися матеріалами практичного використання математичних знань. Розглянуто питання проблемного навчання як засобу розвитку творчих здібностей в умовах особистісно – зорієнтованого навчання ( вч. Думська Г.В.). Обговорено сценарій позакласного заходу «Вчителем школа стоїть» підготовленого вчителем математики Чистухом В.Я. до 125 – річчя від дня народження Т.І.Гули. Заслухано питання про реалізацію у практичній діяльності проекту професійного зростання Чистуха В.Я. Складено спільні завдання для І етапу Всеукраїнської олімпіади з математики, обговорено питання підготовки до ІІ етапу олімпіади,

Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру та складання завдань для ДПА в 9 та 11 класах».

ММО учителів української мови та літератури працювало над проблемою «Використання інтерактивних форм і методів на уроках української мови та літератури з метою розвитку креативних здібностей учнів, формування у школярів громадянської компетентності». Учителі МО провели 4 засідання. Обговорили питання нових підходів до викладання української мови та літератури. Провели відкриті уроки на тему: «Леся Українка. Розповідь про життя поетеси,її мужність і силу думки.Тема гармонійного єднання людиною з природою у вірші «Давня весна» ( Учитель Угринівської ЗОШ І-ІІ ст. Корба Л.Б.), «М.Вінграновський «Сіроманець».Захоплююча і драматична історія про хлопчика й вовка як приклад гармонії людини й природи. Гуманізм поезії.».(Учитель НосівськоїЗОШ І-ІІ ст. Бавдис Н.І.) Презентували елементи з досвіду роботи над курсовими проектами Обговорювали питання підготовки до ДПА з української мови у 9 класі.

В МО вчителів початкових класів входять учителі Завалівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Яблунівської ЗОШ І ст. МО працювало над проблемою: «Розвиток життєвих компетентностейучнів під час навчально – виховного процесу». Опрацювалиінструктивно – методичні матеріали щодо організації навчально – виховної роботи в початкових класах. Провели відкриті уроки з математики в 1 класі (уч.Клюба М.Р.),Галущак І.Я. поділилась досвідом використання ІКТ на уроках математики. Вихователь ГПД Грабар О.М. провела виховний захід «У світі чарівної казки». Учитель 3 класу Заяць С.Л. провела КВК на тему «Буду я природі другом». Обговорено питання впливу комп’ютера на навчання і виховання учнів.

МО класних керівників 5-11 класів працювало над проблемою: «Розвиток життєвих компетентностей учнів під час навчально – виховного процесу». На засіданнях обговорювались питання виховної роботи,класні керівники ділилися досвідом роботи. Проведені виховні заходи «Доброта і милосердя врятують світ» ( Банах О.М. 6 клас), « Любімо пісню українську»( Чистух В.Я. 7 клас), « Мої життєві принципи»( Дуркало Л.Б. 9 клас), «Обов’язок. Відповідальність.Совість»( Побурко І.В.).

«  Жовтень 2017  »