22.08.2017

Гуртки

«Найкращий дарунок, який ми можемо зробити дитині, - це не любов до неї, а навчити вмінню любити самого себе»
                                                                               (Жак Саломе)

"Живе слово"

Керівник - Фуч Марія Іванінвна

Мета гуртка:
 підвищити рівень мовленнєвої підготовки учнів, оволодіння ними мистецтвом усного мовлення.
Основний зміст роботи - сприяти розвитку комунікативно-творчої компетенції школярів як носіїв мови в процесі роботи над видами мовленнєвої діяльності: аудіювання, читання, говоріння.

Драматичний гуток

Керівник - Банах Оксана Миколаївна

Одне з найголовніших завдань в роботі вчителя - зробити вихованця творчою особистістю. Мистецтво з його унікальними можливостями цілісного впливу на особистість виступає не тільки джерелом естетичного виховання, а й універсальним засобом творчого розвитку дитини.

Театр – синтетичне мистецтво, і долучення школярів–гуртківців до різнобічної діяльності, зумовленої специфікою театру, відкриває широкі можливості для розвитку їх здібностей. Робота спрямована на формування в дітей вмінь та навичок сценічного мовлення і руху; удосконалення виразного читання; виховання естетичних почуттів; розвиток творчої фантазії й уяви, виховання гуманістичних загальнолюдських цінностей.

Вокальний гурток

Керівник - Ронік Неля Ярославівна

Мета гуртка:
формування компетентностей особистості засобами естрадної  пісні, виховання гармонійно розвиненої особистості.
Основний зміст роботи - ознайомлення учнів з кращими зразками світової музичної культури, оволодіння музично-теоретичними знаннями, формування навичок естрадного вокалу; формування музично-естетичного смаку та розширення загального світогляду.

Танцювальний  гурток
                Керівник — Галущак Ірина Ярославівна

Хореографічне мистецво завжди превертало увагу дітей. Воно забезпечує більш повний розвиток індивідуальних здібностей дитини.
Тренування рухових навичок пов'язане з мобілізацією і активним розвитком фізіологічних функцій людського організму (кровообіг, нервово-м'язова діяльність, дихання). А розуміння фізичних можливостей свого тіла сприяє вихованню впевненості в собі, попереджає появу різних психологічних комплексів.

Спортивний   гурток
                Керівник — Суперата Світлана Романівна

Здорова дитина – головна мета найближчого й віддаленого майбутнього будь-якої країни. Виховання здорового покоління – це мета, до якої потрібно йти сучасному суспільству.

Краєзнавчий гурток

Керівник - Фуч Марія Володимирівна

Мета гуртка:
Виховувати учнів засобами туристсько-краєзнавчої роботи.
Сприяти розвитку громадянської свідомості, національного патріотизму, адаптації до виживання у складних умовах природного та соціального середовища.
Спонукати членів гуртка вести здоровий спосіб життя, відволікати їх від негативних впливів середовища, сприяти раціональному використанню вільного часу.
Розширювати світогляд учнів через екскурсії та походи.
Формувати активну громадянську позицію, відповідальність за збереження історико-культурного надбання.

«  Серпень 2017  »