П`ятниця
23.06.2017

Інформація про школу

Ми раді, що Ви стали читачем нашого сайту і сподіваємось, що цей ресурс буде для Вас корисним, цікавим та потрібним.

Будемо раді бачити серед наших відвідувачів сайту не лише вчителів, учнів та батьків школи, але й наших випускників, ветеранів, гостей школи, й усіх, кому цікаве наше життя і події школи.
                                   Ми дуже любимо свою школу та з великою повагою ставимося до нелегкої праці наших учителів і підтримуємо творчий потенціал учнів.

Сподіваємося на ефективний діалог з батьками учнів нашої школи на тему навчання та виховання наших дітей, за яких ми несемо відповідальність перед країною та нашим майбутнім.
                                                                  Корба О.С.

ЗАВАЛІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ
 Відкрита у 1978 році.

В педагогічному колективі працює 22  педагоги. З них:

спеціаліст вищої категорії – 9

спеціаліст першої категорії – 7

спеціаліст другої категорії – 4

спеціаліст  – 2

Із загальної кількості вчителів мають педагогічне звання:

«Вчитель-методист» – 1

«Старший вчитель» – 2

Проблема над якою працює школа: